Guangzhou Decheng Biotechnology Co.,LTD

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Guangzhou Decheng Biotechnology Co.,LTD profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Zachodnia Europa, Wschodnia Europa
Rodzaj działalności: Producent
marki: v-chek
Ilość pracowników: 350~400
Coroczne wyprzedaże: 30000000-90000000
Rok założenia: 2018
pc Export: 90% - 100%
Wprowadzenie

Dochek powstała w 2018 roku i posiada kompletną platformę do badań i rozwoju oraz produkcji przeciwciał poliklonalnych i monoklonalnych.Jako producent poświęciliśmy się rozwojowi sprzętu IVD Analyze i technologii szybkiego testu IVD, oferując kompleksowe rozwiązanie sprzętu IVD Analyze i szybkiego testu IVD na światowym rynku. Szczególnie nasza marka „v-chek” jest znana na całym świecie. .

Nasze ustandaryzowane czyste warsztaty na 5000 poziomów i laboratoria na 1000 poziomów, zaawansowane na skalę międzynarodową linie produkcyjne do pakowania, kompletny system kontroli jakości i zautomatyzowana linia produkcyjna, nie tylko zapewniają zdolność produkcyjną, ale także zapewniają bezpieczne i higieniczne środowisko do produkcji produkty.

Kontrola jakości surowców, w tym antygenu, przeciwciała, złota koloidalnego, membrany NC itp. Wszystkie nasze produkty są materiałami o klasie bezpieczeństwa, zgodnymi z europejskimi normami bezpieczeństwa i mogą być wykrywane przez osoby trzecie.Na przykład: certyfikat UE CE, system kontroli jakości ISO13485.

Nasza fabryka zatrudnia obecnie ponad 350 pracowników, a nasz zespół biurowy liczący ponad 30 osób obejmuje projekty, inżynierię, sprzedaż, wysyłkę, finanse itp. W zakresie sprzętu IVD Analyze i szybkiego testu IVD współpracowaliśmy z wieloma markami.Naszym celem jest służenie w tworzeniu wartości zdrowia, dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług jest naszym nieustannym dążeniem.

Witamy w Dochek.

Usługa
1. Zarządzanie uczciwością, wymagania klienta jako standard.
 
2. Produkcja wyrobów wysokiej jakości, zapewnienie jakości.
 
3. Szybka i bezpieczna dostawa.
 
4. Doskonały zespół obsługi posprzedażnej.
 
5. Indywidualne usługi.
Nasz zespół

Ponad 500 pracowników
Ponad 40 inżynierów R & D